WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Hakkımızda

Dünyanın en güzel manzaraya sahip seyir teraslarından Boztepe’de bulunan Akamoy Hotel,yeşilin her tonunu,alabildiğince karadeniz manzarasını ve bulutların üzerinde uyuma hissini konuklarına sunuyor. Ordu şehrinin birbirinden şık mekanlara sahip caddelerinde alışveriş yapıp, mavi bayrak ödüllü plajlarında güneşlenirken,530 metre yükseğe ulaşım sağlayan teleferiği kullanıp 10 dk içerisinde odanızın terasında kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Tarihi,kültürel ve iş amaçlı ziyaretlerinizin yanında Akamoy Hotel sizlere doğanın içinde,evinizin rahatlığında bir konaklama deneyimi vadediyor.

Şahsi aracınızla şehir merkezine 11,Etnografya müzesine10,Yason Kilisesine 35,Kurul Kalesine 35,Çiseli ve Çavuşlar Şelalelerine 30,Ohtamış Şelalesine 60 dakika mesafede ulaşabilirsiniz.Bunların yanında Gaga Gölü 1 saat,Ulugöl,Perşembe Yaylası ve Çambaşı Yaylası ve Çambaşı Kayak Merkezi ve Trabzon Şehir Merkezi 2 saatlik mesafededir.Oru-Giresun Havalimanına yanlızca 20 dakikada ulaşabilirsiniz.

Birbirinden ayrı özelliklere sahip odalarıyla misafirlerine farklı konaklama seçenekleri sunan Akamoy,özel davet,yemek ve organizasyonlar için de eşsiz bir konuma sahiptir.

Hakkımızda